logo

S

Thuis ProductenElektrische Startmotor

YTM QDJ2850C 24V 12T 9.0KW Startermotor 8200308 voor CAT320D2 39MT Truck Heavy Duty Replacement

YTM QDJ2850C 24V 12T 9.0KW Startermotor 8200308 voor CAT320D2 39MT Truck Heavy Duty Replacement

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YTM
Modelnummer: QDJ2850C
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 pc
Prijs: 85 - 120 USD per set
Verpakking Details: Elk met kartonnen doos, vier kleuren zijn beschikbaar, 2 tot 4 stuks in een grotere kartonnen doos.
Levertijd: 15 - 15 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen: 200 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productbeschrijving: 24V 12T 9KW Motor nr.: 39MT - R12
Garantie: 1 jaar Voorwaarden: 100% Nieuw
Toepassing: 320D2 Automerk: Vrachtwagen
Markeren:

24 V zware startmotor

,

CAT320D2 vervangingsstartermotor

,

9.0 kW startmotor voor vrachtwagens

YTM QDJ2850C 24V 12T 9.0KW Startmotor
Robuuste vervangende startmotor voor CAT320D2 39MT vrachtwagens en compatibel met Jichai 140 toepassingen. OEM-referentie: 8200308.
Productspecificaties
Merk YTM
Spanning 24V
Vermogen 9.0KW
Tanden 12
Draairichting Rechtsom (CW)
Motorcompatibiliteit DELCO / FORD
Behuizingstype Draaibare DE-behuizing
Toepassingen Cummins compatibel
Montagetype 39MT
Kruisverwijzingen & OEM-onderdeelnummers
Fabrikant Onderdeelnummer
DELCO/FORD 19011521
DELCO/FORD 8200090
DELCO/FORD 8200091
DELCO/FORD 8200288
DELCO/FORD 8200289
DELCO/FORD 8200290
DELCO/FORD 8200308
Productafbeeldingen
YTM QDJ2850C Starter Motor front view showing mounting flange and electrical connections YTM QDJ2850C Starter Motor side view showing gear teeth and housing details
Veelgestelde vragen
Zijn uw producten gloednieuw of gereviseerd?
Al onze producten zijn 100% gloednieuw, vervaardigd met puur koperen componenten. We weigeren strikt gereviseerde onderdelen en mengen nooit koper met aluminium in onze spoelen.
Wat zijn uw kwaliteitscontrolemaatregelen? Hoe gaat u om met after-sales service?
Elke motor wordt getest met een Canadese DV-tester vóór verpakking, met een testrapport inbegrepen. Wij bieden een garantie van 18 maanden vanaf de productiedatum. Voor bewezen fabricagefouten die zijn geverifieerd door video, foto's of 3D-modellen, bieden wij onvoorwaardelijk gratis vervangingen of een gelijkwaardige compensatie.
Welke producten zijn momenteel op voorraad? Wat is de levertijd?
Producten op voorraad worden binnen 1 tot 7 dagen verzonden. We hebben momenteel bijna 8.000 SKU's op voorraad, met brede compatibiliteit binnen dezelfde serie. Veelvoorkomende componenten worden op voorraad gehouden om een snelle assemblage te garanderen.
Wat is uw MOQ?
De MOQ voor reguliere artikelen op voorraad is 2 stuks. Onze standaardverpakking is één eenheid per doos, met twee eenheden per verzenddoos. Voor kleine motoren bevat een verzenddoos doorgaans 4 tot 6 eenheden.
Biedt u OEM/ODM-services aan?
Absoluut! Wij bieden graag OEM/ODM-services voor aangepaste verpakkingen en merklabels. De MOQ is 100 stuks. Let op: deze MOQ is van toepassing op artikelen met exact dezelfde verpakkingsafmetingen (lengte, breedte en hoogte).

Contactgegevens
Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.

Contactpersoon: Amy Peng

Tel.: +8618998450118

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten
Vraag een offerte aan
Privacybeleid | CHINA Goed Kwaliteit Motorstartmotor Leverancier. © 2020 - 2026 Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.. All Rights Reserved.