logo

S

Thuis ProductenElektrische Alternatormotor

DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty

DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty

  • DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty
  • DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty
  • DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty
DR203 24V 60A 8PK Alternator OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Truck Generator Heavy Duty
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YUTE
Modelnummer: DR203
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking Details: YTM /Neutraal /Aangepast
Levertijd: 15-30 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Levering vermogen: 5000 stuks/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Merk: YTM/neutraal Garantie: 1 jaar
Voorwaarde: 100% Nieuw MOQ: MOQ
Levertijd: 15 ~ 30 dagen
Markeren:

24V 60A zware alternator

,

8PK generator voor vrachtwagens

,

vervangingsgenerator Delco 12730N

DR203 24V 60A 8PK Dynamo
OE 21EA00040 25029007B voor Delco 12730N Vrachtwagen Generator Heavy Duty
Productoverzicht
De DR203 dynamo is ontworpen voor 6BT motoren, Hyundai R220-5/R305 graafmachines en LG856 laders. Deze heavy-duty 24V 60A dynamo heeft een 8PK poelie en volgt de DELCO-equivalentstructuur voor directe plug-and-play vervanging. Vervaardigd in onze eigen fabriek, ondergaat elke unit uitgebreide prestatiecontroles om betrouwbaarheid te garanderen in veeleisende mijnbouw- en bouwtoepassingen.
Productspecificaties
Merk YTM
Productnaam Dynamo
Fabrikant Yute
Specificatie 24V 60A 74-46
Toepassing voor 6BT R220-5 R305 LG856
OEM Kruisreferentie
Fabrikant OEM Nummer
DAEWOO 25029007B
DAEWOO 25029009
KOMATSU 6008256110
KOMATSU 6008256310
KOMATSU 6008256370
KOMATSU 6008616110
KOMATSU 6008616111
NIKKO 350004190
NIKKO 350004220
NIKKO 350004350
NIKKO 350004351
NIKKO 350004400
NIKKO 350004500
NIKKO 350004501
Belangrijkste Kenmerken
  • 24V 60A hoge output met 8PK poelie voor stabiele overbrenging zonder slippen
  • Ingebouwde spanningsregelaar zorgt voor stabiele spanning ter bescherming van elektronische componenten van de machine
  • Eigen fabriekslevering met volledige inspectie voor verzending, wat consistente kwaliteit garandeert voor bulkbestellingen
Productafbeeldingen
DR203 Alternator front view DR203 Alternator side view
Fabrikantprofiel
YTM manufacturing facility YTM production line YTM quality control process YTM company certification YTM warehouse storage YTM testing equipment YTM packaging and shipping

Contactgegevens
Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.

Contactpersoon: Amy Peng

Tel.: +8618998450118

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten
Vraag een offerte aan
Privacybeleid | CHINA Goed Kwaliteit Motorstartmotor Leverancier. © 2020 - 2026 Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.. All Rights Reserved.