logo

S

Thuis ProductenMotorstartmotor

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

  • De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor
  • De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor
  • De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor
De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YTM
Modelnummer: QD1255B
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1PCS
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking Details: Houten Geval/Pallet/Karton
Levertijd: 3~15 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, , Western Union
Levering vermogen: 10000PCS/Month
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Deel nr 1: 2873K626 Deel nr 2: 2873K634
Deel nr 3: 2873K624 Voorraad: Ja
Bedrijfsegorie: Fabriek
Markeren:

vrachtwagenstartmotor

,

zelfstartmotor

De Assemblage2873k405 CST30170 Perkins Aanzet 2873K625 2873K626 2873K626 van de motorstartmotor

OEM Verwijzing

COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING IH 388187A2
COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING IH 3519400M92
COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING IH 388187A1
COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING IH 323319A1
JCB (BAMFORD) 71440231
PERKINS 2873K625
PERKINS 2873K626
PERKINS 2872K405
PERKINS 2873K405
PERKINS 2873K634
PERKINS 2873K624

DENSO 428000-1290
LETRIKA 11131947
LETRIKA 11131989
LETRIKA 11131781
LETRIKA 11.130.807
LETRIKA 11131605
LETRIKA 11130807
LETRIKA 11131761
OEM OEM Verwijzing BOM
DENSO 0740000000
DENSO 4280001290
FIAT/MARELLI 63280041
JCB 71440231
JCB 71440531
LUCAS LRS02425
LUCAS LRS2425
PERKINS 2872K405
PERKINS 2873K405

SPECIFIIE

Bezit Waarde
Merk YTM
Voltage (v) 12
Kilowatt (kW) 3.0
Tanden 10
Omwenteling CW
Nota 2 Perkins
Nota 4 2873K405
Nota 5 De Versie van gr.: STR60400

Verpakkingsdetails

1. Harde uitvoerende kartons die schade gebruiken te verhinderen;

2. Allerlei beschikbare verzendwijzen;

3. Elk product paking in individuele doos met etiket van al informatie over het, en de dozen zullen in karton worden ingepakt, zullen de kartons in houten gevallen worden ingepakt;

4. Leveringsdag: 1 tot 30 dagen.

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

Productieruimte

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

Contactmanier

De Startmotorassemblage 2873K405 CST30170 2873K625 2873K626 van de Perkinsmotor

SPECIFIIE

Contactgegevens
Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.

Contactpersoon: Kimi Lin

Tel.: 008613318788516

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten
Vraag een offerte aan
Privacybeleid | CHINA Goed Kwaliteit Motorstartmotor Leverancier. © 2020 - 2026 Yute Motor(Guangzhou) Mechanical parts Co., Ltd.. All Rights Reserved.